ROZKŁAD JAZDY

Skarżysko - Kielce

Transportowa Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o.
Plac Floriański 3 lok 403
26-110 Skarżysko-Kamienna
zezwolenie nr 0001931

ważny od: 22.04.2014
do: 31.12.2016







P R Z Y S T A N K I km Vt (D,g,l,z)V (D,g,l,z)V (D,g,l,z)V (D,g,l,z)V (D,g,l,z)V (D,g,l,z)V (D,g,l,z)V (D,g,l,z)V (D,g,l,z)V (D,g,l,z)V (D,g,l,z)V (D,g,l,z)V (D,g,l,z)V
o.Skarżysko-Kamienna/ul. Niepodległości (Dworzec PKP St. nr 6)/12  0
6:00 7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00
Skarżysko-Kamienna / ul. Słowackiego (Dom Nauczyciela) / 01
1,3 63,38 6:02 7:02 8:02 9:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02
Skarżysko-Kamienna / ul. Krasińskiego (Hermes) / 02
2,1 6:03 7:03 8:03 9:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:03 15:03 16:03 17:03 18:03
Kielce / al. Solidarności (os Bocianek) / 05 35,9
6:35 7:35 8:35 9:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35
Kielce / al. Solidarności (Galeria "Echo") / 03 36,7
6:36 7:36 8:36 9:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36
Kielce / al. Solidarności (Domaszowska) / 01 37,0
6:37 7:37 8:37 9:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:37
Kielce / al. IX W. Kielc (szpital) / 03 37,6
6:38 7:38 8:38 9:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38
Kielce /al. IX W. Kielc (UW) / 01 38,4
6:40 7:40 8:40 9:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40
Kielce / Czarnowska (PKS) / 01 38,9
6:41 7:41 8:41 9:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41 18:41
p. Kielce D.A. Żelazna 39,1
6:42 7:42 8:42 9:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42
 

OZNACZENIA:    

D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt. g - nie kursuje w dniu 24.XII l - nie kursuje w dniu 31.XII z - nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała.

Vt - średnia prędkość techniczna pomiędzy przystankami. Lp - oznacza numer przystanku zgodnie z Uchwałą Rady Miasta Skarżyska-Kamiennej. o. - odjazd p. - przyjazd

V - kurs przyspieszony. Średnia prędkość komunikacyjna 55,86 / 55,43 km/h.

 

Kielce - Skarżysko

Transportowa Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o.
Plac Floriański 3 lok 403
26-110 Skarżysko-Kamienna
zezwolenie nr 0001931

ważny od: 22.04.2014
do: 31.12.2016







P R Z Y S T A N K I km Vt (D,g,l,z)V (D,g,l,z)V (D,g,l,z)V (D,g,l,z)V (D,g,l,z)V (D,g,l,z)V (D,g,l,z)V (D,g,l,z)V (D,g,l,z)V (D,g,l,z)V (D,g,l,z)V (D,g,l,z)V (D,g,l,z)V
o. Kielce D.A. Żelazna 0
7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00
Kielce / Czarnowska (BUS) / 02
1,3 63,38 7:01 8:01 9:01 10:01 11:01 12:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01 19:01
Kielce /al. IX W. Kielc (UM) / 04
2,1 7:02 8:02 9:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 19:02
Kielce / al. Solidarności (Sandomierska) / 02 35,9
7:04 8:04 9:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 18:04 19:04
Kielce / al. Solidarności (Domaszowska) / 04 36,7
7:05 8:05 9:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 19:05
Kielce / al. Solidarności (os Bocianek) / 06 37,0
7:06 8:06 9:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06 19:06
Skarżysko-Kamienna / ul. Piłsudskiego (Supermarket) / 02 37,6
7:38 8:38 9:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38 19:38
Skarżysko-Kamienna / ul. Krasińskiego (Hermes) / 01 38,4
7:39 8:39 9:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39 19:39
Skarżysko-Kamienna / ul. Słowackiego (Dom Nauczyciela) / 02 38,9
7:40 8:40 9:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:40
p.Skarżysko-Kamienna/ul. Niepodległości (Dworzec PKP St. nr 6)/12 39,1
7:42 8:42 9:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42 19:42
 

OZNACZENIA:    

D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt. g - nie kursuje w dniu 24.XII l - nie kursuje w dniu 31.XII z - nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała.

Vt - średnia prędkość techniczna pomiędzy przystankami. Lp - oznacza numer przystanku zgodnie z Uchwałą Rady Miasta Skarżyska-Kamiennej. o. - odjazd p. - przyjazd

V - kurs przyspieszony. Średnia prędkość komunikacyjna 55,86 / 55,43 km/h.

 

Suchedniów - Kielce

Transportowa Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o.
Plac Floriański 3 lok 403
26-110 Skarżysko-Kamienna
zezwolenie nr 0002150







P R Z Y S T A N K I km Vt (D,g,l,z)V (D,g,l,z)V (D,g,l,z)V (D,g,l,z)V (D,g,l,z)V (D,g,l,z)V (D,g,l,z)V (D,g,l,z)V (D,g,l,z)V (D,g,l,z)V
o. Suchedniów / ul. Bugaj ( ul. Dworcowa )/03   0
6:15 7:15 8:15 9:10 10:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15
Suchedniów / Bodzentyńska (Park) /02 0,6 6:16 7:16 8:16 9:11 10:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16
Suchedniów / ul. Mickiewicza /01 1,2 6:17 7:17 8:17 9:12 10:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17
Suchedniów / Zagórska ( Węzeł ) /02 1,8 76,2 6:18 7:18 8:18 9:13 10:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18
Kielce / Al. Solidarności (os Bocianek) / 05 27,2 6:38 7:38 8:38 9:33 10:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38
Kielce / Al. Solidarności (Galeria "Echo") / 03 28,1
6:39 7:39 8:39 9:34 10:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39
Kielce / al. Solidarności (Domaszowska) / 01 28,4 6:40 7:40 8:40 9:35 10:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40
Kielce / IX W. Kielc (szpital) / 03 29 6:41 7:41 8:41 9:36 10:41 14:41 15:41 16:41 17:41 18:41
Kielce /IX W. Kielc (UW) / 01 29,8 6:43 7:43 8:43 9:38 10:43 14:43 15:43 16:43 17:43 18:43
Kielce / Czarnowska (PKS) / 01 30,3 6:44 7:44 8:44 9:39 10:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44
p. Kielce D.A. Żelazna 30,5 6:45 7:45 8:45 9:40 10:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45
  

OZNACZENIA:    

D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt. g - nie kursuje w dniu 24.XII l - nie kursuje w dniu 31.XII z - nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała.

Vt - średnia prędkość techniczna pomiędzy przystankami.    o. - odjazd   p. - przyjazd 

V  - kurs przyspieszony.    Średnia prędkość komunikacyjna 61  /  60,4  km/h.    

 

Kielce - Suchedniów

Transportowa Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o.
Plac Floriański 3 lok 403
26-110 Skarżysko-Kamienna
zezwolenie nr 0002150







P R Z Y S T A N K I km Vt (D,g,l,z)V (D,g,l,z)V (D,g,l,z)V (D,g,l,z)V (D,g,l,z)V (D,g,l,z)V (D,g,l,z)V (D,g,l,z)V (D,g,l,z)V (D,g,l,z)V
p. Kielce D.A. Żelazna 0
7:12 8:15 9:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:20
Kielce / Czarnowska (BUS) / 02 0,2 7:13 8:16 9:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16 19:21
Kielce / IX W. Kielc (UM) / 04 0,7 7:14 8:17 9:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17 19:22
Kielce / Al. Solidarności (Sandomierska) / 02 1,8 7:16 8:19 9:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19 19:24
Kielce / Al. Solidarności (Domaszowska) / 04 2,4 7:17 8:20 9:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:25
Kielce / Al. Solidarności (os Bocianek) / 06 3,2 75,63 7:18 8:21 9:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21 19:26
Suchedniów / Zagórska ( Węzeł ) /02 28,3 7:38 8:41 9:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41 18:41 19:46
Suchedniów / ul. Mickiewicza /02 28,8
7:39 8:42 9:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42 19:47
Suchedniów / Bodzentyńska (Park) /01 29,5 7:40 8:43 9:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43 18:43 19:48
o. Suchedniów / ul. Bugaj ( ul. Dworcowa )/02 30,2 7:42 8:45 9:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45 19:50
 

OZNACZENIA:    

D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt. g - nie kursuje w dniu 24.XII l - nie kursuje w dniu 31.XII z - nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała.

Vt - średnia prędkość techniczna pomiędzy przystankami.    o. - odjazd   p. - przyjazd 

V  - kurs przyspieszony.    Średnia prędkość komunikacyjna 61  /  60,4  km/h.    

 
Wróć do góry Poprzednia strona

ROZKŁAD JAZDY

ważny od 22.04.2014 do 31.12.2016 komunikacja przyspieszona

CENNIK

gwarantujemy wysoką jakość usług i konkurencyjną cenę!

PROMOCJE

gwarantujemy wysoką jakość usług i konkurencyjną cenę!